Gorica
1
:
0
  • Završila je utakmica u Velikoj Gorici, domaćin je golom Jovičića s početka drugog dijela svladao Bijelo-plave s 1:0.

• 90'+1'

Ušao je Mudrinski umjesto Matara.

• 90'

Na klupu ide Hamad, u igri je Mitrović.

• 89'

Vjerojatno i jedna od posljednjih osječkih prilika. Mierez je iz teške pozicije pucao glavom, nije uspio učiniti ništa značajnije.

• 85'

Udarac Santinija bio je prilično neugodan za Banića koji je to ipak uspio obraniti. Zaustavio je loptu u donjem lijevom kutu.

• 84'

Kleinheisler izlazi, u igri je Beljo.

• 84'

Žuti karton dobio je Škorić.

• 79'

"Požutio" je Gutieri.

• 78'

Ovaj puta je Žaperov udarac bio precizan, no Banić je dobro postavljen na vratima Gorice.

• 75'

Još jedan pokušaj Osječana izvan šesnaesterca, ovaj puta preko Kleinheislera. Ni on nije uspio preciznije pucati.

• 73'

Izlazi Jurčević, ušao je Bočkaj.

• 68'

Dvije zamjene kod Bijelo-plavih. Na klupu idu Bohar i Pilj, ulaze Gutieri i Vuković.

• 65'

Iz igre je izašao Dvorneković, na terenu je Nimeli.

• 63'

Udarac Pilja s ruba kaznenog prostora, lopta ipak nije išla u okvir vratiju.

• 55'

Velika pogreška vratara domaćih nije uvjetovala promjenu rezultata. Jurčević je centrirao s lijevog krila, lopta je Baniću išla u naručje, ali je tako skliska ipak izmigoljila i malo je nedostajalo da završi u mreži. No, ostaje i dalje 1:0.

• 49'

1:0 - JOVIČIĆ

Gorica je povela nakon prekida. Loptu je iz kornera ubacio Hamad, a Jovičić se najbolje snašao u kaznenom prostoru i glavom poslao loptu u bliži, Ivušićev lijevi gornji kut za 1:0.

• 47'

Udarac Bohara sa 17 metara nije bio dovoljno precizan.

• 46'

Po jedna izmjena u obje momčadi na početku drugog dijela. U Osijeku je umjesto Gyurcsa ušao Santini, a kod domaćina je u svlačionici ostao Keita, a sada igra Krizmanić.

• Nema golova nakon prvih 45 minuta u Velikoj Gorici gdje se pljusak spustio od samoga početka i ne posustaje.

• 38'

Bohar ne uspjeva primiriti loptu koju mu je u šesnaesterac poslao Pilj. Šteta, moglo je biti opasno pred vratima Banića.

• 34'

Pokušavaju i jedni i drugi, angažman dakako nije upitan, ali nije lako stvoriti pravu šansu. Domaćini su je imali u otvaranju utakmice preko Dvornekovića, nakon toga više nije bilo pravih uzbuđenja.

• 27'

Dobar i snažan udarac Žapera s tridesetak metara, lopta je zamalo završila iznad vratiju.

• 25'

Na polovici smo prvog poluvremena, obje momčadi teško organiziraju igru u ovakvim uvjetima.

• 12'

Nema kraja pehovima naših nogometaša. Sada se ozlijedio Silva, riječ je o prstu na ruci, ali će ipak, nakon ukazane pomoći, nastaviti igru.

• 10'

Dvije vrlo izgledne prigode za Goricu u svega desetak sekundi. Prvo je Dvorneković ubacio s lijeve strane po travi za Matara koji ne uspjeva loptu uputiti prema vratima, ali je nedugo zatim Dvorneković u još boljoj situaciji. Pucao je glavom iz blizine preko grede.