• 19:50

• 19:22

Glasuj za igrača utakmice → nkos.co/SrAj

• 18:55

• Utakmica je završila pobjedom Osijeka od 3:0 i plasmanom u osminu finala nacionalnog Kupa.

• 89'

Zanimljivo je da će na vrata Osijeka stati Mierez!

• 89'

Crveni karton

Izravni crveni karton za Malenicu koji je istrčavanjem napustio vratarski prostor i zaustavio Mašića u naletu ka šesnaestercu.

• 87'

Mierez prebacuje istrčalog vratara domaćih i pogađa mrežu, ali je ipak bio u zaleđu.

• 83'

"Požutio" je Puškadija.

• 81'

Udarac Bočkaja jedva je Bosilj uspio obraniti.

• 78'

0:3 - DAKU

Mierez je odmah fino asistirao za Dakua koji je izbjegao ofsajd, pobjegao obrani domaćin, zaobišao i vratara Bosilja i loptu mirno poslao u praznu mrežu.

• 77'

Na terenu su Jugović i Mierez, umjesto Hiroša i Žapera.

• 76'

Promjena vratara u Bednji. Medved ide na klupu, ušao je Bosilj.

• 68'

Umjesto ozlijeđeno Kleinheislera morao je ući Bohar, dok je Caro zamijenio Bralića.

• 64'

Daku je ušao umjesto Topčagića, a kod domaćih Đurin mijenja Božaka.

• 59'

Kleinheisler je fino ciljao lijevi gornji kut i za tridesetak centimetara promašio.

• 55'

Sada Pilj pokušava povećati vodstvo Osječana, pucao je pokraj desne vratnice.

• 53'

Holi je dobro puca iz slobodnog udarca s više od 20 metara, nije to bilo loše, no ipak nedovoljno precizno.

• 47'

Prvi udarac ka vratima Malenice. Uputio ga je Kulji, a vratar Bijelo-plavih je to lako primirio.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Kraj prvog poluvremena u kojem je Osijek i mogao i morao imati vodstvo od barem pet golova razlike.

• 40'

Evo Hiroša u idealnoj šansi za gol. Nakon lijepog proigravanja Cheberka sam je ispred Medveda koji je "pročitao" njegovu namjeru.

• 39'

I Hiroš je mogao zabiti, no pomalo je nonšalantno uputio udarac koji nije bio precizan.

• 37'

Sada je Pilj promašio "zicer". Sa svega 8-9 metara je iz sjajne prigode pucao iznad grede.

• 36'

Pilj je zakomplicirao dobru situaciju u šesnaestercu, izostao je udarac.

• 35'

Opet je Topčagić u šansi, ovaj puta je blokiran.

• 33'

Topčagić je sam ispred vratara domaćin, ali nije baš najbolje primio loptu, što je Medvedu olakšalo intervenciju i spašavanje svojih vratiju.

• 32'

Izlazi Klopotan, ušao je Kulji.

• 29'

0:2 - BOČKAJ

Osijek je povećao prednost lijepim golom Bočkaja iz "slobodnjaka" s 20-ak metara. Lopta je preko "živog zida" završila u Medvedovoj mreži.

• 21'

Hiroš se driblingom doveo u situaciju da poveća vodstvo, zaobišao je i suparničkog vratara, međutim, pogodio je iz blizine - desnu vratnicu.

• 18'

Sličan pokušaj Topčagića u kojem nije bilo siline, pa Medved i to lako brani.

• 16'

Sa 17 metara je pucao Hiroš, nije bilo većih problema za domaćeg čuvara mreže.

• 9'

Pilj je na udarcu, iskosa s desne strane, bilo je to s 12 metara, a lopta odlazi iznad grede.

• 2'

0:1 - CHEBERKO

Osijek je odmah došao u vodstvo! Miloš je izveo korner s desne strane, a Cheberko je s prve vratnice glavom loptu skrenuo u daljnji, desni kut vratara Medveda.

• Počela je utakmica na igralištu "Kod mosta".