Dosta je onih članova Nogometnog kluba Osijek koji su trenutno u drugim klubovima.

U Nogometnom klubu Osijek definirane su posudbe jedanaestorice igrača koji su pod ugovorom s Bijelo-plavima. Kao što je poznato od ranije, Ivan Cvijanović je u Šibeniku i tu nema nikakvih promjena baš kao ni u statusu Stefanosa Evangeloua koji je u mađarskom ZTE-u. Vinko Petković je član Rudeša iako se nije našao među kandidatima za njihovu momčad u ovoj polusezoni, a vratar Tin Sajko je pojačao zagrebački Jarun u Prvoj ligi. Nadalje, Nikola Janjić je iz Slovenije gdje je nastupao za Bravo otišao u Slovačku u redove vodećeg drugoligaša Komarno dok je Ivan Baković usmjeren ka Vukovaru '91 koji ima visoke ambicije među klubovima koji žele izboriti plasman u HNL. Kapetan juniora, Luka Barić, drugi dio sezone provest će na “kaljenju” u Zrinskom iz Jurjevca.Tin Polić i Josip Vuica i nadalje ostaju u slovenskom drugoligašu Nafti iz Lendave kocilja na proboj u elitni razred. Ivan Verhas je prešao u vinkovačku Cibaliju u kojoj je i Andrej Svrzlić, a Dominik Solić ostaje u BSK-u iz Bijelog Brda.