:
0
  • Iz minute u minutu
  • Zapisnik
  • Završila je utakmica rezultatom 1:0 i to je prva pobjeda Bijelo-plavih u borbi za bodove.

• 90'+1'

Velika prigoda za goste. Martinović se našao ispred Malenica, a naš je čuvar mreže fantastično reagirao i sačuvao mrežu.

• 87'

Hernani puca s 18 metara, nije to bilo precizno.

• 86'

Soldo je u šansi, njegov je udarac Sušak obranio, na odbijenu loptu dolazi Omerović, no promašuje iz dobre situacije.

• 84'

Ćubelić je u solo-prodoru, olako se probio kroz našu obranu, srećom pa je izostao završni udarac.

• 81'

Izmjena

Kod gostiju su ušli Martinović i Ćubelić umjesto Crepulje i Nestorovskog, dok je u našim redovima Omerović zamijenio Matkovića.

• 78'

Glavom pokušava Nestorovski, nije najbolje udario loptu čelom i ona završava barem tri metra pokraj vratiju.

• 75'

Lijepa akcija koju je započeo Soldo, nastavio Matković proigravanjem slobodnog Cvijanović koji je snažno pucao iskosa s lijeve strane, a Sušak je spasio svoju momčad odličnom obranom!

• 67'

Izmjena

Teren su napustili Pušić i Jugović, zamijenili su ih Mikolčić i Soldo.

• 66'

Dosta dobar udarac Grgić, no lopta je prošla pokraj lijeve vratnice.

• 65'

Izmjena

Dvije zamjene kod Slaven Belupa. Na klupu idu Caimacov i Šakota, ušli su Murić i Butić.

• 59'

Žuti karton

Javna opomena Hasiću.

• 54'

Nestorovski je pucao glavom, no nije bilo prave opasnosti po Malenicu.

• 49'

Izmjena

Dvostruka zamjena u našoj momčadi. Utakmicu su završili ozlijeđeni Jurišić i Bukvić, ušli su Cvijanović i Hernani.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme s istim akterima koji su i startali od početka susreta.

• Imamo minimalno vodstvo nakon prvog dijela utakmice.

• 45'+2'

Dantas je dobro centrirao, Tuia nadskočio gostujuću obranu i s druge vratnice loptu vratio na dva-tri metra od Suška gdje je bio Jelenić. Međutim, naš stoper glavom nije uspio naciljati okvir vratiju i zabiti pogodak. Šteta, ovo je bila idealna prigoda za povećanje prednosti.

• 45'

Dobar pokušaj Crepulje, Malenica je još jednom na pravom mjestu.

• 42'

Prijeti i Nestorovski, bilo je to dosta nezgodno kada je lopta skliznula po mokroj travi, no snašao se naš vratar i obranio taj udarac.

• 41'

Žuti karton

"Požutio" je Grgić.

• 41'

Šakota je u šansi, Malenica je nogom obranio njegov šut.

• 36'

Jugovićev plasirani udarac s ruba kaznenog prostora je zamalo završio iznad grede.

• 34'

Pušić je lijepo prošao kroz sredinu i potom odigrao dubinsku loptu za utrčalog Matkovića s lijeve strane koji traži Jakupovića u sredini, ali je Božić uklizao i otklonio opasnost...

• 30'

Caimacov je mogao više učiniti s loptom u situaciji kada je nakratko ostao bez pratnje na 15 metara od naših vratiju, ali je loše reagirao.

• 23'

Žuti karton

Jelenić je "požutio" zbog  prigovora.

• 21'

Žuti karton

Oštar start Caimacova nad Jurišićem sankcioniran je prvim kartonom na utakmici.

• 19'

Dobra prigoda za Osijek. Jurišić je proigrao Matković koji pretrčava Grgića na lijevom krilu i ulazi u šesnaesterac. Uslijedio je snažan udarac, no Sušak je dobro reagirao i spriječio novi pogodak.

• 15'

GOOOL 1:0 - PUŠIĆ

Bijelo-plavi su poveli! Bukvić je fino ubacio loptu s desne strane u kazneni prostor, Jakupović je glavom s druge vratnice vraća praktički na peterac gdje je sve dobro pratio Pušić i svladao Suška.

• 4'

Božić je prvi uputio loptu ka vratima, nije Malenica imao težu zadaću u ovoj situaciji.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:25

Glavni sudac je T. Dadić (Zagreb), a pomoćnici su mu J. Crnčić (Vrbovec) i B. Geller (Sv. I. Zelina). U VAR sobi su danas D. Strukan i A. Jakšić (obojica iz Splita).

• 17:16

Za goste iz Koprivnice će igrati: Sušak, Grgić, Božić, Kovačić, Lučić, Agbekpornu, Crepulja, Caimacov, Šakota, Dolček i Nestorovski.

• 17:15

Osijek će zaigrati u rasporedu 4-2-3-1, a utakmicu započinju: Malenica, Hasić, Tuia, Jelenić, Jurišić, Jugović, Dantas, Bukvić, Pušić, Matković i Jakupović.

• 17:13

Srdačan pozdrav s Opus Arene! Naša je momčad u 6. kolu SuperSport HNL-a domaćin Slaven Belupu s početkom u 17,30 sati.