Istra 1961
2
:
1
  • Utakmica je završila pobjedom Puljana koji su večeras ipak pokazali više u odnosu na našu momčad.

• 90'+4'

Istra je u kontri preko Ramića koji puca zdesna, međutim, Malenica je nogom to uspio obraniti. Nedugo zatim Maurić je zatresao našu mrežu, ali je to bilo zaleđe.

• 88'

GOOL 2:1 - SOLDO

Uspjeli smo u samom finišu smanjiti rezultat. Ponovno je Hernani centrirao iz kuta, a u petercu se, u velikoj gužvi ispred Majkića, najbolje snašao Soldo i poslao loptu u desnu stranu nezaštićene mreže.

• 86'

Lisica je završio utakmicu, u igru će Ramić.

• 85'

Hernani je sada pucao iznad vratiju.

• 84'

Napokon dobra prilika koju smo imali. Hernani je ubacio iz kornera, skočio je omaleni Jurišić i dobro pucao glavom pod gredu, no Majkić sjajnim refleksom loptu izbacuje iznad grede.

• 76'

Pušić izlazi, a ušao je Živković.

• 74'

Susret je završio Valinčić, umjesto njega će igrati Keller.

• 65'

Izlazi Beyatt ušao je Maurić, dok je Lawala zamijenio Gagua.

• 63'

Javna opomena za Marešića.

• 59'

Bukvić izlazi iz igre, na terenu je Hernani.

• 58'

"Požutio" je Bukvić.

• 56'

Još jedna izglena prigoda za Istru. Lisica je ubacio visoku loptu s desne strane, ne oklijevajući je na drugoj vratnici pucao vuk i dobro da je to bilo zamalo neprecizno, pokraj lijeve vratnice.

• 46'

Dvije zamjene u našoj momčadi. U svlačionici su ostali Mikolčić i Jakupović, ušli su Jugović i Ademi.

• Prvo je poluvrijeme apsolutno pripalo Puljanima koji zasluženo vode.

• 45'+1'

Sada smo imali sreće jer je udarac Heistera, rezantan po travi, završio na lijevoj vratnici. Odbijena je lopta stigla do Valinčića koji puca zdesna, srećom pa je to bilo iznad grede.

• 34'

Karton za Pušića.

• 30'

Opet je opasno pred našim vratima, Lawal je u novoj šansi, srećom pa nije uspio dobro šutirati u ovoj obećavajućoj situaciji.

• 28'

Današnji pehist Jelenić se ozlijedio u jednom sudaru s protivničkim igračem, zbog čega ne može nastaviti utakmicu. Ušao je Omerović.

• 22'

2:0 - JELENIĆ (ag)

Sada je već dva gola prednosti za Zeleno-žute. Beyatt je s lijeve strane loptu zavrnuo u sredinu kaznenog prostora gdje se našao Lisica koji je ne baš osobito spretno pucao, međutim, lopta je pogodila Jelenića ispred vratara Malenica, promijenila smjer i to je novi pogodak.

• 12'

1:0 - LAWAL

Brzo su Puljani došli do prednosti. Heister je probio našu desnu stranu obrane i ubacio prizemnu loptu na liniju peterca gdje je nije uspio "očistiti" Jelenić iza kojega je bio Lawal i pitanje je, zapravo, tko je od njih dvojice zatresao mrežu.

• 11'

U prvih 10 minuta igre nismo vidjeli konkretnih prilika ni s jedne ni s druge strane.

• 2'

Osijek igra u sastavu: Malenica, Hasić, Tuia, Jelenić, Jurišić, Mikolčić, Dantas, Bukvić, Soldo, Pušić i Jakupović.