Korisnici Centra za pružanje usluga u zajednici oduševljeni reakcijom ljudi iz NK Osijek.

Korisnici Centra za pružanje usluga u zajednici Klasje Osijek (bivši Dječji dom Klasje) s veseljem su primili na dar rođendansku tortu najdražega im kluba - NK Osijek. Oduševljeni izgledom, veličinom i okusom torte odmah su ju kušali uz komentar da nikada nisu vidjeli veću tortu!

Naravno da su 'pali' i selfiji s tortom u pozadini. Dio te velike poslastice pojela su djeca u sjedištu Centra, u Ružinoj 32, a ostatak je podijeljen i odnesen djeci u Podružnici u Zagrebačkoj 5, dio štićenicima u dislociranoj jedinici poludnevnog boravka u Belom Manastiru, a u „pomoć su pozvani“ i korisnici Doma za odgoj djece i mladeži u Vinkovačkoj 61.

Korisnici i radnici Klasja čestitali su svom klubu 70. rođendan, a upravi i klupskom marketingu te svojim omiljenim igračima zahvaljuju što su i na dan svoje proslave mislili na njih, poručila nam je ravnateljica Centra za pružanje usluga u zajednici Klasje.