Od sada možete kupiti klupsku trenerku, majice, jastuk, šalice, velike i male zastavice...

Stigli su nam novi artikli koje možete kupiti u našem online web shopu. Navijačke majice na kojima je motiv 70 godina Kluba prodaju se po cijeni od 97 kuna, a članovi Bijelo-plavog kluba mogu ih nabaviti za 87,30 kuna. U ponudi je i prigodni jastuk, dakako u klupskim bojama, za kojega treba izdvojiti 50, a članovi ga kupuju po 45 kuna. Šalice su  također novost u ponudi i stoje 45 kuna (40,50 za članove), dok se velike bijele i plave zastavice prodaju po cijeni od 80 kuna (72 za članove). Za male zastavice treba izdvojiti 25 kuna (22,50 plaćaju članovi). Od sada možete kupiti i originalnu Nikeovu klupsku trenerku po cijeni od 649 kuna (584,10 za članove), kao i plavu polo majicu koju nose naši nogometaši, a stoji 279 kuna (članovi plaćaju 251 kn).