U kraćem video-zapisu podsjetit ćemo se najljepših i najvažnijih događaja iz protekle, vrlo uspješne sezone...

U iščekivanju smo prve službene ovosezonske utakmice našeg nogometnog prvoligaša i s velikim zanimanjem ćemo, svi zajedno, pratiti nastup Bijelo-plavih protiv UE Santa Coloma u Andori La Velli (19 sati). Dakako da očekujemo lijepe vijesti, a to znači dobar nastup i pobjedu Zekićevih izabranika.

No, dok lopta na Estadi Comunalu ne krene sa centra, lijepo je prisjetiti se mnošta divnih trenutaka iz prošle natjecateljske godine. Naime, rušene su tradicije, postavljani novi klupski rekordi, pisane su, na taj način, i nove stranice povijesti NK Osijek. Stoga je zanimljivo pogledati kraći presjek najvažnijih i najzanimljivijih događaja, uz prigodne izjave trenera, igrača i klupskih čelnika...