Na utakmicu su došli Davor Šuker, Mario Stanić, Goran Vlaović, Petar Krpan, Boris Živković...

Puno je poznatih lica viđeno u VIP loži stadiona Gradski vrt tijekom utakmice između Osijeka i Luzerna. Drago nam je da su među gostima bili i bivši hrvatski reprezentativci, predvođeni „zlatnom kopačkom“ sa Svjetskog prvenstva 1998. u Francuskoj i aktualnim predsjednikom HNS-a Davorom  Šukerom. Uz njega su bili i Mario Stanić, Goran Vlaović, Petar Krpan i Boris Živković koji su još dugo nakon susreta ostali u društvu svoga dugogodišnjega prijatelja, predsjednika Uprave NK Osijek, Ivana Meštrovića.

„Vatreni“ najavili ponovni dolazak

Pridružili su im se i trener Zoran Zekić, direktor Igor Galić, sportski direktor Alen Petrović, voditelj Škole nogometa Miroslav Žitnjak i ostali.

Nekad istaknuti „Vatreni“ imali su samo riječi hvale za ono što su Osječani pokazali u ovom europskom susretu, kao i za kompletno ozračje na stadionu. Stoga će se rado, kažu, pojaviti i na nekoj od sljedećih utakmica Bijelo-plavih u Europi, nadajući se, kao i mi, da će Osijek nastaviti svoj put u kvalifikacijama Europske lige.