Članovi Bijelo-plavog kluba posteljinu mogu kupiti već za 170 kuna na jugoistoku Gradskog vrta.

Novost u ponudi online web shopa NK Osijek je novi dres našeg prvoligaša koji se, očito, svidio navijačima. Možete ga kupiti po cijeni od 489 kuna, dok je za članove Bijelo-plavog kluba cijena 350,10 kuna.

Također, možete kupiti i prigodnu posteljinu u našim klupskim bojama, za što je potrebno izdvojiti 199 kuna.

U trgovinama Ferivi sporta možete iskoristiti popust od 10 posto, a najpovoljnija je kupnja na jugoistoku Gradskog vrta, gdje se kupuju i godišnje ulaznice za domaće utakmice Nogometnog kluba Osijek. Tamo se posteljina može kupiti za 170 kuna, ukoliko imate iskaznicu Bijelo-plavog navijačkog kluba.