Članovi stručnog stožera i klupske logististike i ove su godine pješačili od Osijeka do svetišta Gospe od utočišta.

Najveća marijanska svetkovina Velika Gospa ili Uznesenje Blažene Djevice Marije na nebo proslavljena je već tradicionalno i u Aljmašu. Desetci tisuća hodočasnika od ranoga jutra hodočaste u ovo 313 godina staro svetište Gospe od utočišta. Među njima su bili i članovi stručnog stožera i logistike osječkog nogometnog prvoligaša koji su i ove godine pješice krenuli iz Osijeka prema dvadesetak kilometara udaljenom Aljmašu. U mnoštvu vjernika bilo je i puno onih koje viđamo i na stadionu u Gradskom vrtu, na utakmicama našeg prvoligaša, pa su mnogi među njima iskoristili prigodu fotografirati se sa Zekićem i kolegama.