NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Za pomoć ljudima u potrebi

Humanitarni malonogometni turnir u Gradskom vrtu

Za pomoć ljudima u potrebi

05.12.2017.

Sudjeluju Medicinski i Građevinski fakultet te Župa Preslavnog imena Marijina, a sav prihod ide „Rijeci ljubavi“.

Medicinski fakultet u Osijeku organizator je prvog Humanitarnog malonogometnog turnira koji će se održati u utorak, 5. prosinca, u dvorani Gradski vrt. Sudjelovat će Medicinski i Građevinski fakultet te ekipa Župe Preslavnog imena Marijina Osijek. Na ulazu u dvoranu i kod zapisničkog stola bit će postavljene donacijske kutije u koje će svatko imati priliku ubaciti onoliko novca, koliko želi i može. Sva prikupljena sredstva bit će donirana humanitarnoj udruzi „Rijeka ljubavi“ koja, nažalost, ima sve više korisnika, naših sugrađana u potrebi.

Nastupaju kvalitetne momčadi

Igrat će se po futsal pravilima uz nešto kraće trajanje utakmica, 2 puta po 15 minuta. Bitno je naglasiti da su momčadi vrlo kvalitetne. Primjerice, „Medicinari“ su osvojili prvo mjesto na regionalnom natjecanju „Humanijada“, dok su „Građevinari“ već godinama u vrhu sveučilišnog futsala. Što se, pak, tiče donjogradske Župe, podsjećamo da je njihova ekipa u kontinuitetu najuspješnija u Katoličkoj malonogometnoj ligi. Turnir počinje u 18,30 sati, a i mi upućujemo poziv svima koji su u mogućnosti doći u Gradski vrt pogledati i podržati ovaj humanitarni događaj.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti