NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Boban i Ejupi dijelili nagrade

Naši igrači bili na završnici turnira u Velikoj

Boban i Ejupi dijelili nagrade

13.01.2018.

Igrali su limači, početnici i mlađi pioniri, a nastupale su ekipe iz cijele Slavonije.

Neposredno uz stadion NK Papuk u Velikoj je i Nastavno-sportska dvorana Osnovne škole „Ivana Gorana Kovačića“ u kojoj je u petak navečer završio šesti tradicionalni Novogodišnji turnir „Velika 2018.“. Organizator je bio Nogometni klub Papuk, a ukupno je sudjelovalo 48 ekipa u tri dobne kategorije. Igrali su limači, početnici i mlađi pioniri, pri čemu je bitno istaknuti da momčadi nisu bile samo iz Požeštine, nego i drugih krajeva Slavonije, neke i iz našeg Osijeka.

Organizatori su htjeli na kraju iznenaditi sudionike, pa su pozvali dvojicu napadača Bijelo-plavih, svoga Veličana Gabrijela Bobana i Muzafera Ejupija da na kraju uruče pokale, medalje i priznanja najboljim ekipama i pojedincima. Dakako da su osječki prvotimci donijeli sa sobom i klupske poklone i suvenire, za uspomenu onima koji su ih zaslužili na terenu.

Finale odlučeno šestercima

Malim je nogometašima to bilo i drago i zanimljivo, pa je po odlasku iz dvorane podijeljeno puno autograma, uz neizostavne selfije i fotografiranje s našim prvotimcima koji su cijelo vrijeme bili okruženi djecom.

Najzanimljivije finale je bilo ono posljednje u konkurenciji mlađih pionira (U-12) u kojem je požeška Slavonija svladala osječki Hebron AKB boljim izvođenjem šesteraca. Treća je bila Mladost iz Pavlovaca, a četvrti Martin iz Našica. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Luka Martić iz Slavonije, Fran Pejić iz Hebrona bio je prvi strijelac natjecanja, a Matej Grahovac iz Martina je najbolji vratar.

 

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti