NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Nigdje bez šala NK Osijek

Osječki srednjoškolci u Španjolskoj

Nigdje bez šala NK Osijek

06.04.2018.

Učenici Strojarske i tehničke škole borave na jezičnom kampu u Leonu i druže se s vršnjacima iz cijele Europe.

Učenicima srednjih škola sigurno je vrlo zanimljivo susresti svoje vršnjake iz drugih zemalja, posebno kada se putuje daleko izvan Hrvatske. To zadovoljstvo ovih dana imaju dečki iz Strojarske i tehničke škole Osijek koji zajedno sa svojim profesorima borave u Španjolskoj i to u Leonu. Tamo se održava jezični kamp na kojemu sudjeluju učenici iz brojnih europskih zemalja i to u sklopu projekta Erasmus + KA2. Prigoda je to da Osječani svojim novim prijateljima ispričaju ponešto o svome gradu, o njegovoj kulturi i tradiciji, ali i o sportu.

Zanimljivi nogometni razgovori

A tada je i NK Osijek nezaobilazan dio njihove priče, posebice s onima koje zanima nogomet i prate ga i izvan sredina u kojima žive. Tako su naši mladi sugrađani došli u situaciju da sa srednjoškolcima iz Engleske, Španjolske, Grčke, dakako i Španjolske, te ostalih zemalja razmijene i poneke klupske rekvizite. U tom kontekstu tražen je bio i šal Nogometnog kluba Osijek, koji će krasiti dom nekoga od mladića s fotografije koju objavljujemo…

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti