Djeca u prvom planu

Ratni veterani uspješno odradili vrijednu akciju

Djeca u prvom planu

10.04.2018.

UHDDR Čepin prikupio sredstva za pomoć čepinskoj Pedijatriji i Općoj bolnici Vukovar, a sudjelovao je i naš Klub.

Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Čepin u suradnji s Udrugom heroja obrambenog Domovinskog rata Republike Hrvatske uspješno je završila humanitarnu akciju u povodu prikupljanja sredstava za kupovinu opreme namijenjene Pedijatriji u Čepinu i Općoj bolnici Vukovar. Predsjednik UHDDR-a Čepin, Dražen Bučević je vrlo zadovoljan onime što je odrađeno, ističući kako je cilj ispunjen.

Prikupili smo oko 28.000 kuna i mogu reći da smo ispunili sve ono što smo planirali. Djeca su dobila ono što zaslužuju, moram se zahvaliti svima koji su nam pritom pomogli, a njih je zaista bilo puno. Pozitivno su reagirali gotovo svi kojima smo se obratili za pomoć, dosta je tu klubova od profesionalnih do amaterskih, koji su pokazali plemenitost i dobru volju.

Zahvala i NK Osijek

Pojasnio je Bučević što je sve odrađeno i od čega se sastojala ova akcija:

Evo, recimo, maksimalno smo opremili čepinsku Pedijatriju novim namještajem, kupili smo im TV, općenito uredili njihov prostor u što je utrošeno dvadesetak tisuća kuna. Preostali iznos prikupljenih sredstava namijenjen je Bolnici u Vukovaru, a pojedinosti dogovaramo s doktoricom Vesnom Bosanac. Dodao bih da smo nabavili i sportsku opremu za naše djevojke u ŽOK Čepin, a ovo je prigoda da zahvalim i Nogometnom klubu Osijek koji nas je u svemu od samoga početka podržao, zaključio je Bučević.

5.Gorica7+210
7.Hajduk7-37