Riječ je o polaznicima Škole nogometa NK LIV 1949 koji su s igračima Osijeka i Istre 1961 istrčali na teren.

Gosti Nogometnog kluba Osijek na prvenstvenoj utakmici protiv Istre 1961 bili su mladi nogometaši i nogometašice NK LIV 1949 iz Vladislavaca. U tamošnjoj Školi nogometa ima ih oko četrdesetak koji se natječu u Drugoj kvalitetnoj ligi Slavonije i Baranje, dok je seniorska momčad član Druge županijske lige Osijek. Ono što je vrijedno za istaknuti je spoznaja da se u Vladislavcima ulaže u obnovu i uređenje sportske infrastrukture.

Uređene i klupske prostorije

Pritom ovaj klub ima dobru suradnju s Općinom tako da su nedavno obnovljene svlačionice, a objekt je uređen i izvana. Mladi su Vladislavčani istrčali na teren s osječkim i pulskim nogometašima, a prethodno ih je NK Osijek darivao loptama koje im je uručio naš glavni klupski skaut i pomoćnik sportskog direktora Marin Skender.