NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Nitko nije ostao ravnodušan

Još ponešto o prezentaciji novog stadiona

Nitko nije ostao ravnodušan

23.04.2018.

I reakcije nazočnih u kinu „Urania“ su svjedočile da je riječ o nečemu uistinu posebnom u svakom pogledu.  

Prezentacija novog stadiona Nogometnog kluba Osijek imala je značajan odjek ne samo u medijima, nego i u nogometnim razgovorima diljem Hrvatske. To zapravo i ne čudi, budući da je riječ o projektu kakvog dosad nije bilo u hrvatskom nogometu, da se istovremeno kreće u izgradnju i novog stadiona i suvremenog kampa za mlađe kategorije.

Prema reakcijama onih koji su nazočili predstavljanju u osječkom kinu „Urania“ mogli smo nedvojbeno zaključiti da su bili vrlo ugodno iznenađeni, mnogi i impresionirani onim kako bi trebalo izgledati buduće zdanje NK Osijek s cjelovitim kompleksom na Pampasu.

I gradonačelnik je oduševljen

Meštrovićevu prezentaciju nije propustio ni gradonačelnik Ivan Vrkić koji nije skrivao oduševljenje onim što je vidio i čuo, naglašavajući kako je riječ o projektu koji ima posebnu važnost za grad Osijek u cjelini.

Sve mi izgleda savršeno, a siguran sam i drugima koji su vidjeli projekciju novoga stadiona. Dvojac M-M, Mészáros i Meštrović, ispunio je već sada moja očekivanja i ja sam sretan čovjek što sam imao čast omogućiti im da svoju kreaciju i svoj svijet budućnosti dovedu u sadašnjost. S tim je budućnost već stigla u Osijek, rekao je Vrkić prošloga četvrtka.  

Kao u najljepšim snovima!

Pogođen je i prostor u kojem je održano predstavljanje, budući da je kino dvorana „Urania“ bila idealna za ovakav događaj, kojemu je nazočilo više od 200 pozvanih gostiju i novinara. Nitko nije mogao ostati ravnodušan jer će i stadion i kamp biti nešto posebno, zasigurno jedinstveno na ovim prostorima.

Već tijekom same prezentacije, šuškalo se među nazočnima o tomu da sve izgleda kao u bajci i nekim najljepšim snovima, pa se mobitelima cijelo vrijeme „fotkalo“ ono što se u slajdovima moglo vidjeti na velikom projekcijskom platnu. I zato je ta priča o „labudu nakon ružnoga pačeta“ već danima središnja tema među Osječanima, a sve će imati još i veći odjek kada se na ljeto krene s radovima…

HT Prva liga

1.Dinamo25+3864
2.Rijeka25+2047
3.Osijek25+1642
4.Lokomotiva25+1741
5.Hajduk25+1040
6.Gorica25+538
7.Inter-Zaprešić25-2724
8.Slaven Belupo25-1122
9.Istra 196125-2417
10.Rudeš25-447

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 29.03.2019. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo

Rijeka - Osijek 3:1

HNK Rijeka, 17.03.2019. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti