Besplatne vožnje do stadiona za predstojeći ogled s Cibalijom, u srijedu, u 20 sati.

Jedan od partnera Nogometnog kluba Osijek je i Osječki taxi koji je od početka svoga djelovanja, u prvoj polovici studenoga 2017., podržao naš projekt #pokrenimograd. Zajedničke su nam i boje, dakako bijela i plava, a i oni prihvaćaju slogan te šalju poruku „Osijek navija za Osijek“.

Potrebna je članska iskaznica

Za svaku domaću utakmicu, Osječki taxi na svojoj Facebook stranici dijeli pet besplatnih vožnji do Gradskog vrta. Tako će biti i za predstojeći dvoboj s Cibalijom koji je na rasporedu u srijedu od 20 sati. Uvjet je da oni koji žele iskoristiti ovu pogodnost imaju člansku iskaznicu Bijelo-plavog navijačkog kluba.

Podsjećamo da je broj koji trebate nazvati 031 200 200, a više detalja može se pronaći na njihovoj Facebook stranici.