NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Započeo prvi Sajam dronova

Inovativna manifestacija na Pampasu

Započeo prvi Sajam dronova

12.05.2018.

Na programu je i Dron Race Kup Hrvatske koji će svakako biti vrlo atraktivan.

Osijek Drone Expo – prvi hrvatski Sajam dronova – održat će se 12. i 13. svibnja na Pampasu. Osječane očekuje atraktivan događaj koji će ponuditi izložbu dronova, panele i predavanja, radionice za djecu i sve koji žele sklopiti vlastiti dron.

Također ćemo imati prigodu vidjeti računalne simulacije letenja race dronova, utrku Dron Race Kup Hrvatske, nagradne igre, dakako uz druženje i zabavu. Prvog dana manifestacije predstavit će se proizvođači dronova, kao i tvrtke koje ih koriste. Planirani su paneli i predavanja o poslovnom i zabavnom korištenju dronova, bit će prezentirane nove tehnologije i način korištenja, problematika, regulative, zakonodavstvo i pravila, rekao je direktor tvrke Osječki sajam Alen Vukašinović, jedan od inicijatora ove manifestacije.

Svoj štand ima i NK Osijek s promotivnim materijalima i aktivnostima, podržavajući ovaj zanimljiv i novi projekt u našem gradu.

Djeca mogu osvojiti prave dronove

Dakle, bit će upriličene edukativne radionice za sve koji žele doznati kako sklopiti vlastiti dron (programiranje, printanje rezervnih dijelova na 3d printeru itd.), a djecu očekuju nagradne igre u kojima će imati priliku osvojiti prave dronove!  Posjetitelji će se moći uvjeriti i u inovativnu i bogatu gastro ponudu bez koje je svaki sajam nezamisliv.

Subota je rezervirana za trening i kvalifikacije, a najzanimljiviji natjecateljski dio planiran je za nedjelju. Naime, tada je na rasporedu utrka Dron Race Kup Hrvatske na posebno uređenoj stazi. Najbolje očekuje bogat nagradni fond, a i drugi dan Sajma dronova završit će druženjem i zabavom uz DJ-eve. Nedjeljni je početak u 10 sati. 

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti