NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Informacije o utakmici Hrvatska - Senegal

U iščekivanju reprezentacije

Informacije o utakmici Hrvatska - Senegal

23.05.2018.

Idući tjedan više o pretprodaji ulaznica, a bit će dostupne na našem webu i društvenim mrežama.

Kako je završila sezona za nogometaše Osijeka koji su na odmoru do 10. lipnja, fokus je u Gradskom vrtu stavljen na završnicu Prvenstva Treće HNL Istok te na finalne dvoboje Kupa Hrvatske u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji. No, ono što posebno zanima ljubitelje nogometa u gradu na Dravi i diljem Slavonije i Baranje, pa i šire, odnosi se na prijateljsku utakmicu koju će reprezentacija Hrvatske odigrati protiv Senegala na našem stadionu.

Osijek će Modrića, Rakitića, Mandžukića, Vidu i ostale „Vatrene“ ugostiti 8. lipnja u posljednjoj provjeri uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo u Rusiji, a dakako da naš Klub poduzima sve potrebne aktivnosti da bi taj susret bio istinski sportski praznik za sve gledatelje.

Radni sastanak s predstavnicima HNS-a

Intenzivirani su radovi na cjelovitoj obnovi terena, instaliran je i novi sigurnosni sustav na stadionskim ulazima, a održan je i radni sastanak u Gradskom vrtu, na kojemu su predstavnici Hrvatskog nogometnog saveza, predvođeni Zorislavom Srebrićem, Antom Vučemilovićem-Šimunovićem, Zoranom Zvrkom, Miroslavom Markovićem i Nikšom Martincem, razgovarali sa svojim domaćinima na čelu s direktorom Igorom Galićem. Nazočili su i predstavnici policije i zaštitarske službe koja će osiguravati utakmicu, a tih će razgovora idućih dana biti još, kako bi se dogovorili svi detalji u smislu besprijekorne organizacije. Izvjesno je da će potražnja za ulaznicama biti iznimno velika jer će mnogi htjeti uživo pogledati najbolju hrvatsku vrstu uoči puta na Mundijal.

Ugođaj će biti vrhunski!

Sve ono bitno što se tiče pretprodaje ulaznica bit će poznato i objavljeno tijekom idućega tjedna te objavljeno na našoj klupskoj web-stranici i društvenim mrežama NK Osijek, kao i na stranici HNS-a.

Mi ćemo kao i uvijek do sada, kada je Hrvatska igrala kod nas, učiniti sve što možemo da ugođaj bude vrhunski, u što nitko ne sumnja. Ovdje je reprezentacija svaki puta primljena s puno emocija i pozitivne energije, tako će biti i ovaj puta. Dalićeve izabranike će dočekati novi travnjak i zasigurno pun Gradski vrt. Nije upitno ni u čemu da ćemo ponovno biti dobri domaćini, rekao je Galić.

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti