NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
NK Osijek jedna od tema

„To Do Sport Event Conference“

NK Osijek jedna od tema

01.06.2018.

Konferencija je započela na Građevinskom fakultetu i trajat će tijekom petka i subote, u sklopu „Pannonian Challengea“.

Na Građevinskom fakultetu u Osijeku, u sklopu sveučilišnog Kampusa, u tijeku je „To Do Sport Event Conference“, prva takve vrste u našoj sredini, koja se održava u sklopu „Pannonian Challengea“. Ovoga petka od 12,30 sati bit će riječi o značaju velikog sportskog događaja za lokalnu zajednicu, a u raspravu će biti uključen i naš direktor marketinga Alen Nađsombat.

U 13,40 na programu je njegovo predavanje na temu Pokrenimo grad. Inače, još će se govoriti o budućnosti sportskih događaja te biciklizmu kao ekonomskom, turističkom i socijalnom pokretaču kroz Tour of Croatia.

Niz poznatih govornika i panelista

U subotu će teme biti: Ironman, kako (ne)uspješno organizirati globalni događaj, spoj businessa, brzine i karavane kroz cijelu Lijepu našu, sponzorstvo ili partnerstvo – što sponzori očekuju od evenata i koliko im sponzorstvo zapravo vrijedi.

Tijekom dvodnevnog raznovrsnog i zanimljivog programa govornici i panelisti će biti: Gari Cappelli (ministar turizma), Tomaž Ambrožić (Ironman Slovenia), Boris Artić (Grad Zadar), Robert Bajs (Ping Wing), Sanda Bravar (Maistra), Erwin Dokter (Ironman), Damir Đurović (Reboot InfoGamer), Milan Eržen (Bahrain Merida PRO Cycling Team), Marko Fratrić (Ping Wing), Žana Gamoš (Grad Osijek), Toni Hrvatin (Valamar), Edvin Jurin (Unline), Lordan Kondić (VIP Adria League), Ivana Maltašić (DOBRO World Cup), Vladimir Miholjević (Tour of Croatia), Alen Nađsombat (NK Osijek), Olivier Pascal (FISE World Series), Darija Pavlic (Speedway Grand Prix), Tatjana Roth (Osječko-baranjska županija), Ante Šalinović (Ipsos), Nino Štambuk (RTL, EP rukometaša 2018.), Ivan Šuvar (Zagrebačka pivovara) i Marko Žunić (Europske sveučilišne igre).

HT Prva liga

1.Dinamo10+1224
2.Osijek10+1120
3.Lokomotiva10+1119
4.Rijeka11+517
5.Gorica10+116
6.Slaven Belupo10-112
7.Hajduk10-311
8.Inter-Zaprešić11-1110
9.Istra 196110-98
10.Rudeš10-162

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo

Rudeš - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 20.10.2018. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Hajduk - Osijek 0:2

Gradski stadion Poljud, 07.10.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti