Sezona u kojoj je NK Osijek pokrenuo zajedništvo, ljubav prema Klubu, interes prema sportu, velike infrastrukturne projekte… sezona u kojoj je NK Osijek pokrenuo grad, je iza nas! Ispred nas je nova, uzbudljiva sezona u kojoj se Bijelo-plavi pokret - nastavlja.

GODIŠNJE ULAZNICE, PONOVNO POSEBNO POVOLJNE ZA ČLANOVE BIJELO-PLAVOG KLUBA, BIT ĆE U PRODAJI OD PONEDJELJKA 9. SRPNJA.

Zajednička odrednica svih sezona i temeljno uporište svih projekata je uzajamna podrška Kluba i navijača. Zato Klub na početku nove sezone kroz posebnu ponudu godišnjih ulaznica ponovo omogućava povoljnije uvjete navijačima kako bi  osigurali svoje mjesto na Stadionu. Broj kupljenih godišnjih i pojedinačnih ulaznica u prošloj sezoni pokazao nam je kako je pokret vraćanja ljudi na stadion uspio, i da je važno ponovo osigurati povoljne uvjete i tako zahvaliti svim navijačima koji osobno i redovito bodre svoj Klub, igrače, a time i cijeli pokret koji piše novu povijest našega grada.

Već kupovina paketa ulaznica kroz godišnju ulaznicu osigurava značajne popuste u odnosu na pojedinačne ulaznice (minimalno 30%), a ukoliko istu kupite kao član Bijelo-plavog kluba, cijena će biti dodatnih 50% niža!

Zato prvo obnovite članstvo u Bijelo-plavom klubu ili, za sve nove simpatizere, upoznajte po prvi put sve pogodnosti Bijelo-plavog kluba. Članstvo u Bijelo-plavom klubu je, kao i do sada, besplatno!

Godišnja ulaznica vrijedi za  sve domaće utakmice Hrvatski Telekom Prve lige, za utakmice Kupa (osim finala), sve pripremne utakmice kojima je organizator NK Osijek i utakmice Druge lige. Osim ove ponude, moguće je izabrati i opciju koja uz sve navedeno uključuje i kvalifikacijske utakmice Europa lige, što ovu ponudu čini posebno zanimljivom!

Na primjeru jednog navijača koji bi na Istoku popratio 20 utakmica u sezoni koja nam predstoji, kada bi kupio pojedinačnu ulaznicu po punoj cijeni od 60 kuna, u sezoni bi potrošio 1.200 kuna (ili 600 kuna kao član Bijelo-plavog kluba). Ukoliko se odluči kupiti svoju godišnju ulaznicu, cijena će biti umanjena za 800 kuna, tako će cijena iznositi samo 400 kuna. Ali navedeno još može umanjiti za 50% kao član Bijelo-plavog kluba, tako da će navijača na Istoku godišnja karta u konačnici koštati 200 kuna, umjesto pune cijene od 1.200 kuna! Ukoliko se navijač odluči i za posjet europskim utakmicama, kupovina godišnje s europskim utakmicama isplatit će mu se već nakon prve utakmice! Klub je još jednom pokazao kako se isplati biti Bijelo-plavi.

Postoji još opcija i kombinatorika, ali ukratko: što više utakmica odaberete i što više članova obitelji povedete, osigurat ćete veće uštede, ali još važnije -  kvalitetno vrijeme provedeno na Stadionu.

Prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2018./2019. započet će u ponedjeljak, 9. srpnjau prodajnim kućicama ispred Dvorane Gradski vrt (Ul. kneza Trpimira 23), a do tada pogledajte osnovne informacije o ulaznicama i odlučite koje će biti vaše mjesto na stadionu.

Cijene godišnjih kompleta ulaznica sezona 2018./19.

Godišnja ulaznica

5.250 kn

100 kn

200 kn

*obiteljski paket odnosi se na dva člana domaćinstva, a svaki sljedeći član dobija godišnju ulaznicu za 50kn
*obiteljski paket i ulaznice za djecu (do 15 godina) vrijede samo za tribine Istok i Zapad
*svaki član obitelji mora posebno ispuniti obrazac

Cijene pojedinačnih ulaznica za europske utakmice*

Cijena

Cijena za člana

Zapad gore

160 kn

80 kn

Zapad dolje

100 kn

Sjever

Jug

150 kn

40 kn

20 kn

*cijene za 1. pretkolo Europske lige

Kada se odlučite za najbolju opciju za sebe i svoju obitelj, kako do godišnjih ulaznica?

Ukoliko ste se odlučili za uštedu, prvo obnovite članstvo ili se učlanite po prvi put u Bijelo-plavi klub. Prodaja godišnjih ulaznica započinje u ponedjeljak 9. srpnja. Godišnje ulaznice možete kupiti od toga datuma svakim danom od ponedjeljka do petka, od 15 do 18 sati, u prodajnim kućicama ispred Dvorane Gradski vrt (Ul. kneza Trpimira 23), gdje možete donijeti popunjen obrazac (ili ga popuniti na licu mjesta) i izvršiti uplatu.

Moguća je i online kupovina godišnjih ulaznica popunjavanjem obrasca na linku i uplatom na račun Kluba prema uputi na obrascu.

Prilikom ispunjavanja pristupnice molimo da čitko ispunite tražene podatke s naglaskom na odabir tribine (sektor, red i sjedalo - prema shemi stadiona).

Ulaznice su personalizirane i svaka sadržava podatke o vlasniku ulaznice (ime i prezime) te sektor, red i sjedalo i nisu prenosive na drugu osobu. Kupovinu godišnje ulaznice moguće je obaviti uz predočenje važećeg osobnog dokumenta.

Za sve informacije ili dodatna pitanja možete provjeriti imate li odgovor na linku učestalih pitanja, ili se obratiti na tickets@nk-osijek.hr

Pokrenuli smo grad zajedno. Pokret se nastavlja! Ponosno pokaži svoje boje, boje svog Kluba, boje svog grada. Povijest pišemo sami. Nemoj propustiti!