NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Poziv za darivanje krvi

Još jedna zajednička akcija

Poziv za darivanje krvi

03.07.2018.

Pozivaju se navijači i simpatizeri NK Osijek kao i svi naši sugrađani da u četvrtak dođu u Gradsko društvo Crvenog križa.

Gradsko drutšvo Crvenog križa Osijek, Nogometni klub Osijek i navijačka udruga „Kohorta“ nastavljaju suradnju glede još jedne akcije dobrovoljnog darivanja krvi. Bit će to u četvrtak, 5. srpnja, u prostorijama Gradskog društva CK-a na Šetalištu Petra Preradovića 6, u vremenu od 10 do 18 sati.

Ovom prigodom pozivamo sve naše navijače, simpatizere NK Osijek kao i sve sugrađane da u ovoj akciji i svojim humanim činom daju doprinos u spašavanju ljudskih života, poglavito pacijenata u Kliničko-bolničkom centru Osijek.

Kračun pozvao navijače

Predsjednik Kohorte Ivan Kračun je također pozvao sve one koji mogu i žele dati krv da se odazovu kako bi akcija i ovaj puta bila što uspješnija.

Mi navijači Osijeka već desetak godina organizirano dajemo krv, a znali smo to činiti svaka tri-četiri mjeseca. Doduše, sada to više nije moguće u prostorijama naše Udruge, pa se onda okupimo u Gradskom društvu Crvenog križa. Volio bih da nas ponovno dođe što više, pa i ovom prilikom pozivam sve naše članove i ostale navijače da nam se u četvrtak pridruže, poručio je Kračun.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti