Te je godine, kao što je poznato, osnovan naš Klub, pa je na prodajnom mjestu bila upriličena i mala svečanost.

U utorak, nešto iza podneva, prodana je i 1947-a godišnja ulaznica za domaće utakmice NK Osijek. Simbolično, u znaku godine osnutka našeg prvoligaša, stoga je njezin vlasnik zaslužio i posebne čestitke tijekom male svečanosti koju smo upriličili u tim trenucima.

Riječ je o Saši Mihaljenoviću koji se na blagajni ispred dvorane Gradski vrt pojavio zajedno sa svojom sestrom Anitom Hanaftaler i djecom.

Stalni pratitelj Bijelo-plavih

Saša je imao prugasti bijelo-plavi dres svoga Kluba s devetkom na leđima, a stalni je pratitelj naše momčadi.

Ovo mi je treća sezona kako uzimam godišnju ulaznicu, a kupila je i sestra za sebe i supruga dok su klinci još premali. Iznenadili su nas igrači i trener Zekić koje smo zatekli ovdje i koji su „ispucali“ konfete upravo za nas. Drago nam je da sada imamo i zajedničku fotografiju za uspomenu. Naravno da očekujem pobjedu u četvrtak i volio bih da nas bude što više navijača na tribinama, rekao je Mihaljenović.