Navijačku emisiju na Facebooku NK Osijek fans možete pogledati u srijedu, 22. kolovoza, od 18 sati.

NK Osijek fans na svojoj Facebook stranici nastavlja s projektom kojega je pokrenuo u lipnju ove godine u suradnji s Nogometnim klubom Osijek. Riječ je o podcastu pod nazivom „Tribina Istok“ kojega  uživo mogu pratiti svi zainteresirani navijači i simpatizeri Bijelo-plavih. Tako će biti i ove srijede, 22.kolovoza, od 18 sati na FB-u NK Osijek fans.

„Mudri“ je zaslužio poziv

Teme su uvijek isključivo vezane uz NK Osijek, ne samo kada je riječ o igrama, rezultatima, igračkim pojačanjima i aktivnostima Kluba u cjelini, nego se, dakako, komentira i navijačka scena, vezana uz Kohortu i općenito, navijače našeg prvoligaša.

Ovaj puta će gost emisije biti jedan od naših najboljih igrača ove sezone, mladi hrvatski reprezentativac Robert Mudražija koji je upravo zbog svojih odličnih igara izabran za sugovornika voditeljskog dvojca Mladen Kovačević – Marin Bilandžić.