NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mrzović ima 90-godišnjaka

Gosti na utakmici s Lokomotivom

Mrzović ima 90-godišnjaka

03.09.2018.

S igračima su na teren izašla djeca iz ŠNK Naprijed koji je osnovan još daleke 1928. godine.

U subotu navečer u gostima smo imali djecu iz ŠNK Naprijed koja su nam došla iz malog mjesta Mrzović u općini Semeljci. Klub im je osnovan još daleke 1928. i upravo ove godine slave svoj veliki jubilej – 90. rođendan! U proslavu im se uklopio i dolazak u Gradski vrt na utakmicu Osijeka i Lokomotive uoči koje su izašli s igračima na teren, a potom se smjestili u ložama našeg stadiona, kako bi se zaštitili od kiše. Poklone im je u ime NK Osijek uručio pomoćnik sportskog direktora i glavni klupski skaut Marin Skender.

Ističu se humanitarnim akcijama

Mrzovićani nemaju svoju nogometnu školu, nego im je skupina aktivnih juniora priključena prvotimcima s kojima treniraju. Seniori se inače natječu u najnižem stupnju, Trećoj županijskoj ligi NS Đakovo, a ono na što su u ovom klubu posebno ponosni odnosi se na sve učestalije humanitarne akcije. Pomažu svojim sumještanima, pa su prikupljali i novce za liječenje jedne oboljele djevojčice iz njihovoga sela, a darivali su i djecu iz Dječjeg sela Ladimirevci. Dodajmo na kraju da je iz Mrzovića i naš voditelj Škole nogometa Ivica Kulešević koji je prije toga bio igrač, trener i sportski direktor NK Osijek.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti