Na više će mjesta u našem gradu od četvrtka do subote biti organizirane promotivne aktivnosti.

Nogometni klub Osijek organizira niz promotivnih aktivnosti uoči prvenstvene utakmice s Goricom na svom terenu. Štandove našeg prvoligaša moći ćete ovih dana vidjeti u više gradskih četvrti, a bit će to prigoda i za učlanjivanje novih članova u Bijelo-plavi navijački klub. Predstavit ćemo i novi šal NK Osijek uz promotivnu cijenu od 60 kuna koja će biti aktualna samo tri dana, od četvrtka do subote! Na svim mjestima gdje nas budete zatekli organizirat ćemo i zabavne igre uz mogućnost osvajanja besplatnih ulaznica za subotnji susret protiv Gorice. To su, primjerice, utrka guralicama pod nazivom „Tko brži – ulaznicu drži“, kao i već popularne „Žongliraj i osvoji“ te „Pjevaj i osvoji“.

Od Retfale do Donjeg grada

Ovoga četvrtka smo u zapadnom dijelu grada, dakle u Retfali i to u tamošnjem Žutom naselju. Potom ćemo se „prebaciti“ na Promenadu uz rijeku Dravu, a bit ćemo i na Vijencu Ivana Meštrovića. Sve će se to događati u vremenu od 16 do 20 sati. U istom vremenskom razdoblju, u petak ćemo se družiti s navijačima i simpatizerima Kluba u Donjem gradu. Bit ćemo na adresi Frankopanska 1, dok ćemo se nakon toga premjestiti u Tvrđu. Što se subote tiče, aktivnosti će potrajati od 10 do 14 sati i to na Bosutskom naselju, Sjenjaku i u Vatrogasnom naselju (VNO). Pozivamo Vas i očekujemo, kao i uvijek, u što većem broju!