NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Popusti u NK Osijek Cashback programu

Pogodnosti za članove Bijelo-plavog kluba

Popusti u NK Osijek Cashback programu

03.10.2018.

Partneri našeg Kluba imaju zanimljive mogućnosti prilikom kupovine i korištenja određenih usluga…

Puno je pogodnosti koje vam omogućuje članstvo u Bijelo-plavom navijačkom klubu. To se posebice odnosi na NK Osijek Cashback program koji obuhvaća brojne partnere. Također je bitno spomenuti da 1 posto svakog iznosa kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama našeg prvoligaša, odnosno za kategorije koje imamo u okviru Škole nogometa. Osim popusta koje nude tvrtke-partneri, u nekima od njih možete skupljati i takozvane „Shopping points“ za neke dodatne pogodnosti…

Kušajte specijalitete restorana „Rustika“

Spomenuto se, primjerice, odnosi na restoran „Rustika“ koji se nalazi u samom središtu grada, u Pejačevićevoj ulici, 300-injak metara od Konkatedrale. Oni koji su kušali njihove specijalitete znaju da im je ponuda bogata i raznovrsna, a i lijep je ambijent na 280 kvadrata zatvorenog i 300 kvadratnih metara otvorenog prostora. Imaju 7 posto Cashbacka na svakoj narudžbi uz jedan „Shopping point“. Osim toga, „Rustika“ vam pruža mogućnost B2B elektroničkog poslovanja (business-to-business) s drugim firmama, poput izdavanja R-1 računa i slično.

cashback.nk-osijek.hr

Raznolika ponuda pizza u „Novom Saloonu“

Mnogi Osječani i gosti našeg grada rado dolaze i u restoran „Novi Saloon“ u sklopu dvorane Gradski vrt. Lokacija je lako pristupačna, posebice s Južne obilaznice, ali i iz drugih dijelova grada, a parking je besplatan. U njihovoj je ponudi više od 20 vrsta pizza, a može se „složiti“ i vlastita kombinacija. Također, imaju i mesne plate za posebne prigode, po dogovoru. Što se tiče Cashbacka, on u „Novom Saloonu“ iznosi 10 posto, a pritom dobijete i 3 „Shopping“ boda. Stoga je poželjno da ste član Bijelo-plavog kluba s pripadajućom, važećom iskaznicom. Podsjećamo da je članstvo besplatno i da ga je uvijek moguće aktivirati.

HT Prva liga

1.Dinamo36+5492
2.Rijeka36+3467
3.Osijek36+2562
4.Hajduk36+2062
5.Gorica36+1159
6.Lokomotiva36+849
7.Slaven Belupo36-1237
8.Inter-Zaprešić36-4431
9.Istra 196136-4225
10.Rudeš36-5414

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti