NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Iskoristite brojne pogodnosti

Za članove Bijelo-plavog kluba

Iskoristite brojne pogodnosti

10.10.2018.

Među partnerima našeg Kluba su i Autodijelovi „Gas“ i restoran-krčma „Darocz“ koji su također u Cashback programu.

Nastavljamo priču o pogodnostima koje vam omogućuje članstvo u Bijelo-plavom navijačkom klubu. To se posebice odnosi na NK Osijek Cashback program koji obuhvaća brojne partnere. Također je bitno ponoviti da 1 posto svakog iznosa kupovine ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama našeg prvoligaša, odnosno za kategorije koje imamo u okviru Škole nogometa. Osim pogodnosti povrata dijela plaćenog iznosa računa koje nude tvrtke-partneri, također skupljate i takozvane Shopping Points za neke dodatne pogodnosti

„Darocz“ nudi baranjske specijalitete

Spomenuto se, primjerice, odnosi na restoran „Darocz“ koji se nalazi u Baranji, u mjestu Vardarac, svega deset kilometara od Osijeka. Tamo možete kušati autohtona baranjska jela i pića, a domaćin vam nudi i živu glazbu. Ovo je mjesto pogodno i za organizaciju proslava poput krizmi, krstitki, rođendana i raznih obljetnica, svečanih ručkova i večera. Za sve je posjetitelje osiguran besplatan parking. „Darocz“ korisnicima Cashback programa nudi 7 posto povrata ukupnog iznosa računa.

cashback.nk-osijek.hr

Autodijelovi „Gas“ diljem Slavonije i Baranje

Autodijelovi „Gas“ su također partner NK Osijek. U njihovom slučaju je riječ o 15 posto Cashbacka i 2 Shopping pointa na autodijelove. Kada je, pak, riječ o originalnim dijelovima, Cashback iznosi 3 posto i ostvarujete 0,5 Shopping Points. „Gas“ ima svoje poslovnice diljem slavonsko-baranjske regije, pa ih možete pronaći u Osijeku, Đakovu, Belom Manastiru, Valpovu, Belišću, Donjem Miholjcu, Vukovaru, Vinkovcima, Našicama, ,Slatini i Virovitici. Posjeduju zamjenske i originalne dijelove za sve vrste vozila, a kod njih možete dobiti uslugu auto-kozmetike, alat i opremu za servise te obaviti autodijagnostiku. Na svom skladištu imaju više od 50.000 auto dijelova..

HT Prva liga

1.Dinamo36+5492
2.Rijeka36+3467
3.Osijek36+2562
4.Hajduk36+2062
5.Gorica36+1159
6.Lokomotiva36+849
7.Slaven Belupo36-1237
8.Inter-Zaprešić36-4431
9.Istra 196136-4225
10.Rudeš36-5414

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti