U njemu će biti članska iskaznica Bijelo-plavog navijačkog kluba, bodi i prigodna čestitka našeg prvoligaša.

Nogometni klub Osijek među prvima želi čestitati novorođenim sugrađanima. Sretni roditelji trebaju se, nakon što dobiju prinovu, javiti našem marketingu na mail bijeloplaviklub@nk-osijek.hr, uz podatke koje sadrže ime i prezime novorođenog člana obitelji, adresu i datum rođenja.

Uskoro i u našem Web shopu

Za njihove smo bebe osigurali poseban poklon u novom pakiranju u kojem će biti članska iskaznica Bijelo-plavog navijačkog kluba, bodi i prigodna čestitka. To će uskoro biti dostupno i u našem web shopu, svim zainteresiranim navijačima i simpatizerima NK Osijek.

U svakom slučaju, najljepši je poklon gradu na Dravi – kada se rodi mali Bijelo-plavi!