Riječ je o virtualnom bonu koji je iskoristiv kod pojedinih trgovaca-partnera.

Još jedna dodatna kupovna pogodnost za članove NK Osijek Cashback programa je nova opcija eVoucher. Vjerujemo kako već koristite pogodnosti i putem eVouchera ostvarujete određeni postotak Cashbacka i Shopping Point, ovisno o partneru čiji voucher kupujete. Naime, eVoucher je virtualni bon koji je iskoristiv kod pojedinih trgovaca-partnera kao što su, primjerice, bio&bio, Heraldi, HGSPOT, ShoeBeDo, Skechers, Polleo Sport, Hervis i mnogi drugi. Cashback koji ostvarujete ovisi o tomu čiji voucher kupujete, a kreće se u rasponu od 2 – 7 %, a Shopping Points od 0,5 do 2.

Bon je vidljiv u aplikaciji

Također, uvijek je vrijedno napomenuti kako prilikom svakog kupljenog eVuchera do 1% iznosa ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Nogometnog kluba Osijek. Ako do sada niste, upoznajte novi oblik plaćanja i ostvarite Cashback prilikom kupovine. eVoucher se kupuje putem kreditnih kartica, a bon je odmah vidljiv u aplikaciji i spreman za korištenje. Vaš eVucher iskoristiv je jednokratno ili u više navrata dok se ne potroše uplaćena sredstva. Sve detalje o pojedinom trgovcu-partneru možete provjeriti na info ikonici unutar aplikacije.