Riječ je o klubu koji je osnovan još 1932. godine, a osim seniora u natjecateljskom pogonu ima još juniore i pionire.

U subotu su nam gosti bili dječaci i djevojčice iz Nogometnog kluba Vrbanja, njih ukupno 25. Riječ je o sportskom kolektivu koji je osnovan davne 1932. godine tada pod nazivom NK Krajišnik. Tijekom 1994. promijenili su ime u NK Vrbanja pod kojim i danas uspješno egzistiraju. Klub se trenutno natječe u Prvoj ŽNL Vukovarsko-srijemske županije, a osim seniora ima još juniore i pionire koji su također uključeni u ligaška natjecanja.

Najveći uspjeh plasman u Treću HNL

Svoj najveći rezultatski doseg Vrbanja je ostvarila 1995. godine ulaskom u Treću HNL, uz osvojeni Kup Nogometnog saveza Županja 1989., još za vrijeme bivše države. Uspjeha su Vrbanjčani imali i u mlađim dobnim kategorijama, posebice u konkurenciji pionira. Inače, NK Vrbanja ima lijepo uređeni stadion s natkrivenom tribinom s 300 sjedećih mjesta. Našim subotnjim gostima želimo puno pobjeda i sretnih nogometnih trenutaka kao i da se ponovno vidimo u Gradskom vrtu!