NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Nastavljaju se pogodnosti

Za članove Bijelo-plavog kluba

Nastavljaju se pogodnosti

04.12.2018.

Svakodnevno se povećava broj trgovaca-partnera kod kojih možete povoljnije kupovati i ostvariti razne usluge.

Svakodnevno se povećava broj trgovaca-partera kod kojih ostvarujete kupovne pogodnosti uz predočenje NK Osijek članske iskaznice. Članovi NK Osijek Cashback programa unutar pripadajuće aplikacije mogu provjeriti koja im se trgovina nalazi u blizini i koliko Cashback-a i Shopping Point-a ostvaruju. Prilikom plaćanja računa trgovac vam predoči pogodnosti, a u aplikaciji naknadno možete vidjeti iznos računa, Cashback i Shopping Point koje ste ostvarili.

Tasman nekretnine

Jedan od naših zanimljivijih partnera zasigurno su Tasman nekretnine, koji u svojoj ponudi nude širok izbor nekretnina raznih namjena, poslovne prostore, stanove, kuće pa i luksuzne vile. Ured im je smješten u samom centru Osijeka, točnije na adresi Trg Slobode 8/1. Tasman nekretnine vaš su najbolji suradnik u kupovini novoga stana ili kuće. Nagomilano iskustvo u posredovanju oko prodaje ili zamjene objekata dokazuju i stručni trgovci nekretninama. Naravno i kod ovog partnera članovi NK Osijek ostvaruju Cashback od 3% i 0,5 Shopping Points.

Knjigovodstveni servis Radius

Cashback na knjigovodstvene usluge? Naravno da je i to moguće kod partnera Bijelo-plavog kluba. Knjigovodstveni servis Radius ima 15-godišnje iskustvo rada s klijentima, kada je riječ o knjigovodstvu, računovodstvu i savjetovanju. Jasan je to pokazatelj da je Radius pravi i pouzdani partner u vašem poslovanju. Sami predaju izvješća u nadležne institucije (Porezna uprava i FINA), a vi kao klijent ne morate brinuti o rokovima u kojima iste trebate dostaviti. Također, ukoliko vam je potrebno vođenje knjiga za poduzetnike, obrtnike, neprofitne organizacije ili OPG-ove, djelatnici Radiusa stoje vam na raspolaganju. Odgovorno brinu o obvezama svojih klijenata i podsjećaju na važnost dostavljenih dokumenata. Cashback kojega kod njih ostvarujete je 15% i uz 2 Shopping Point-a.

cashback.nk-osijek.hr

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti