Na Bikari trenira više od pedesetak mladih nogometaša, a polovica ih je u srijedu bila u Gradskom vrtu.

Gosti na utakmici s Hajdukom bili su nam polaznici Škole nogometa NK Metalac iz Osijeka. Oni su izašli s igračima obje momčadi i sucima na teren, a prethodno su dobili i poklone našeg prvoligaša. Što se tiče natjecateljskih kategorija u ovom osječkom nogometnom kolektivu, osim seniorskog pogona, tu su još početnici (2007., 2008., 2009. godište i mlađi) i pioniri (2004, 2005. i 2006. godište). Ukupno je to 50-60 dječaka s kojima rade treneri Ivan Šunić i Miomir Meter.

Zahvalnica HNK Vukovar Bijelo-plavima

Uoči početka ogleda između Osijeka i Hajduka, predstavnik HNK Vukovar Dejan Marošičević uručio je našem Klubu, odnosno glavnom klupskog skautu i pomoćniku sportskog direktora Marinu Skenderu zahvalnicu za dugogodišnju suradnju. Prije svega se to odnosi na sudjelovanje Bijelo-plavih na Memorijalnom turniru „Blago Zadro“ i pomoć koju je NK Osijek pružio Vukovarčanima u pripremi i održavanju njihova terena. Zahvalnost su izrazile i vukovarske braniteljske udruge koje sudjeluju u organizaciji spomenutog turnira, posebice u ime polaznika Škole nogometa „Mali Vukovarac“.