Bivši predsjednik Nogometnog kluba Osijek izgubio je borbu s dugom i teškom bolešću u 71. godini života.

Nakon duge i teške bolesti u gradu na Dravi je u 71. godini života preminuo dugogodišnji sportski djelatnik Tihomir Maršić. U prilično teškom i neizvjesnom razdoblju funkcioniranja našeg kluba, od 2003. do početka sezone 2005/06, bio je na čelu nekadašnje uprave kao njezin predsjednik. Trudio se sa svojim tada malobrojnim suradnicima osigurati koliko-toliko normalno funkcioniranje Kluba opterećenog dugovima i drugim problemima.

Radio u složenim uvjetima

Ni u kojem slučaju nije mu bilo lako raditi u takvim uvjetima, još manje jednostavno, pa je i momčad prilično oscilirala što se tiče igara i plasmana. Maršić je pomagao i amaterskim klubovima, ne samo nogometnim, kao i drugim društvima i udrugama, a teška bolest ga je spriječila da nastavi posjećivati Gradski vrt i druge sportske terene. Prema želji pokojnika, njegov posljednji ispraćaj bit će upriličen u krugu obitelji kojoj NK Osijek izražava sućut.