NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Djeca iz Berka dolaze u Gradski vrt

Svi će se učlaniti u Bijelo-plavi klub!

Djeca iz Berka dolaze u Gradski vrt

31.01.2019.

Sokol Berak je osnovan 1997. godine na inicijativu hrvatskih branitelja, većinom pripadnika 5. gardijske brigade.

U nedjelju ćemo, na utakmici s Hajdukom, imati drage sportske prijatelje. U Gradski vrt organizirano dolazi SNK Sokol Berak s polaznicima svoje nogometne škole. Klub je osnovan 1997. godine, na inicijativu hrvatskih branitelja, većinom pripadnika 5. gardijske brigade “Sokolovi” po kojoj je i dobio ime.

Povratkom u Berak obnovili smo igralište i svlačionice  te započeli s natjecanjem u Trećoj Županijskoj nogometnoj ligi Vukovarsko-srijemske županije. Od tada smo u kontinuitetu aktivni, a posebnu pozornost posvećujemo djeci. U Klubu trenutno trenera tridesetak dječaka i djevojčica do 14 godina iz našeg mjesta i okolnih sela dok nam se seniori natječu u Drugoj ŽNL, ističe Gabrijel Kujundžić, jedan od klupskih osnivača.

Postaju dio velike obitelji NK Osijek

Podršku i pomoć u radu ovog mladog sportskog kolektiva pruža i Nogometni klub Osijek. Stoga su u SNK Sokol Berak sretni i, kako sami kažu, počašćeni što će kao posebni gosti nazočiti derbiju. Njihovi će mladi članovi izaći i s nogometašima Osijeka i Hajduka na teren.

Ovu priliku želimo iskoristiti kako bismo se zahvalili cijelom rukovodstvu Bijelo-plavih na čelu s gospodinom Meštrovićem. Prvoligaš nam je konkretno pomogao u posljednjih nekoliko godina i uvelike nam olakšao funkcioniranje. NK Osijek je pokrenuo cijelu nogometnu Slavoniju i Baranju, pa tako i nas. Stoga ćemo se svi učlaniti u Bijelo-plavi klub i time pokazati našu zahvalnost i ponos što postajemo dio velike obitelji Nogometnog kluba Osijek, napomenuo je Kujundžić.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti