NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Nezaboravna nedjelja za Berčane

Naši su gosti Gradski vrt napustili puni dojmova

Nezaboravna nedjelja za Berčane

05.02.2019.

Djeca iz NK Sokol Berak su izvela igrače Osijeka i Hajduka na teren, a svi su se na kraju učlanili u NK Osijek.

Bez obzira što vremenske prilike nisu išle u prilog igračima i navijačima na derbiju između Osijeka i Hajduka, sigurno ima onih koji će nedjeljnu utakmicu pamtiti jako dugo, neki i zauvijek. To se prvenstveno odnosi na polaznike Škole nogometa NK Sokol Berak koji su nam bili posebni gosti i proveli su nekoliko vrlo ugodnih sati u Gradskom vrtu.

Neizmjerno smo zahvalni ljudima u NK Osijek, posebno klupskim čelnicima, što su nam pružili mogućnost da naši najmlađi članovi izvode igrače i suce na teren uoči početka utakmice. Također, zahvaljujemo na poklonima za naš klub, na gostoprimstvu koje su nam ukazali. Zadovoljstvo djece i njihovih roditelja zaista je potpuno, rekao nam je Gabrijel Kujundžić, jedan od onih koji su svakako najzaslužniji za dobru suradnju spomenutog sportskog kolektiva i Bijelo-plavih.

Bijelo-plavi klub dobio 50-ak novih članova

Još nešto je ostalo upečatljivo, a vezano je uz boravak mladih Berčane na u Gradskom vrtu.

Na kraju smo se svi zajedno učlanili u Bijelo-plavi klub, dobili svoje iskaznice i uistinu mogu reći da smo bogatiji za prelijepo iskustvo, a NK Osijek je dobio još pedesetak novih članova u svojoj velikoj obitelji. Još jednom veliko hvala ponosu Slavonije i Baranje, našem jedinom prvoligašu!

 

Foto: PIXSELL

 

 

 

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti