Donosimo vam aktualnosti koje se tiču eVouchera, korištenja aplikacije, skupljanja Shopping Points…

1. Kupovinom eVouchera putem Cashback aplikacije ostvarujete povrat novca od 2 do 10 posto ukupnog iznosa eVouchera (bio&bio, Sportina grupacija, Borovo, Hervis…).
  2. Unutar aplikacije možeš kupiti eVoucher u određenom iznosu 100, 200, 300 kuna i odmah ga iskoristiti u poslovnici.
  3. Kupljeni eVoucher nekome možeš poslati u PDF formatu putem Vibera ili WhatsAppa.
  4. Kod pojedinih trgovaca-partnera kupljeni eVoucher možeš iskoristiti nekoliko puta dok ne potrošiš ukupno uplaćeni iznos.
  5. Osim povratka novčanog iznosa skupljaš i Shopping Points koje naknadno možeš zamijeniti za Deals i Super Deals ponude.
  6. Među tim ponudama su i one iz NK Osijek (shaker, posteljina, knjiga, narukvica, bojice…) i pritom nema dodatnog plaćanja artikla.
  7. Preuzimanjem aplikacije imaš svoju člansku iskaznicu i možeš uvijek provjeriti prikupljene pogodnosti.
  8. Možeš iskoristiti iskaznicu i za kupovinu putem Web shopa i također ostvariti Cashback (npr AliExpress, Booking, NK Osijek…)
  9. Cashback ostvaruješ i kupovinom NK Osijek fan artikala prije utakmica ili na događanjima gdje se nalazimo s našim prepoznatljivim vozilom.
  10. Trgovci-partneri koji u poslovnici imaju naljepnicu Cashback prihvaćaju i tvoju NK Osijek člansku iskaznicu.