NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Obilazak Muzeja, potom i stadiona

Suradnja MLU i NK Osijek

Obilazak Muzeja, potom i stadiona

09.04.2019.

Izložba Kolekcije Vugrinec bila je inspiracija za djecu koja su potom u Gradskom vrtu pogledala i simulaciju treninga.

Muzej likovnih umjetnosti i Nogometni klub Osijek konkretizirali su početak svoje suradnje o kojoj smo već pisali. Neposredni povod je bila izložba Kolekcije Vugrinec kojoj je jedan od pokrovitelja i naš prvoligaš. MLU subotom organizira radionice za djecu, a sada smo se i mi logistički uključili. Prijave su bile otvorene za sve zainteresirane i svatko se mogao prijaviti. Prvo se organizirano išlo u Muzej na razgledavanje spomenute izložbe gdje su uz djecu bile muzejske pedagoginje, kao stručno vodstvo.

Kreativna radionica bojanja pisanica

Potom je uslijedio zajednički odlazak na stadion Gradski vrt, također uz odgovarajuću pratnju. Održana je i simulacija treninga s trenerima iz naše Škole nogometa, što je za polaznike koji su se uključili u projekt „Mali prijatelji Muzeja“ također bilo zanimljivo. Na kraju je u press centru NK Osijek uslijedila kreativna radionica bojanja pisanica u muzejske motive i boje našeg Kluba. U svakom slučaju, bilo je to lijepo i ugodno druženje svih onih koji su u njemu sudjelovali.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti