NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Donacija TPC-u za strance

NK Osijek nastavlja pomagati drugima

Donacija TPC-u za strance

10.04.2019.

Naš je prvoligaš poklonio lopte Tranzitno-prihvatnom centru Tovarnik.

Nogometni klub Osijek odazvao se pozivu na doniranje koji je Tranzitno-prihvatni centar za strance Tovarnik odaslao organizacijama i udrugama šire lokalne zajednice. Poziv se odnosio na doniranje rekvizita za sport i zabavu, koje bi korisnici Centra mogli koristiti u slobodno vrijeme. Uručenje sportske opreme upriličeno je ove srijede, 10. travnja, u prostorijama TPC-a za strance Tovarnik. 

Najbolji uvjeti rada

Načelnik PU vukovarsko-srijemske, Fabijan Kapular, zahvalio se jedinom slavonskom prvoligašu što je prepoznao humanitarni značaj ove akcije. Također je naglasio kako vjeruje da je ovo tek prva u nizu zajedničkih akcija i druženja. U razgledavanje prostorija ustrojstvene jedinice PU vukovarsko-srijemske, u kojoj djelatnici zasigurno imaju najbolje uvjete rada, goste iz NK Osijek poveo je voditelj tovarničkog Tranzitno-prihvatnog centra za strance, Zvonimir Musa.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti