Donacija TPC-u za strance

NK Osijek nastavlja pomagati drugima

Donacija TPC-u za strance

10.04.2019.

Naš je prvoligaš poklonio lopte Tranzitno-prihvatnom centru Tovarnik.

Nogometni klub Osijek odazvao se pozivu na doniranje koji je Tranzitno-prihvatni centar za strance Tovarnik odaslao organizacijama i udrugama šire lokalne zajednice. Poziv se odnosio na doniranje rekvizita za sport i zabavu, koje bi korisnici Centra mogli koristiti u slobodno vrijeme. Uručenje sportske opreme upriličeno je ove srijede, 10. travnja, u prostorijama TPC-a za strance Tovarnik.

Najbolji uvjeti rada

Načelnik PU vukovarsko-srijemske, Fabijan Kapular, zahvalio se jedinom slavonskom prvoligašu što je prepoznao humanitarni značaj ove akcije. Također je naglasio kako vjeruje da je ovo tek prva u nizu zajedničkih akcija i druženja. U razgledavanje prostorija ustrojstvene jedinice PU vukovarsko-srijemske, u kojoj djelatnici zasigurno imaju najbolje uvjete rada, goste iz NK Osijek poveo je voditelj tovarničkog Tranzitno-prihvatnog centra za strance, Zvonimir Musa.

1.Dinamo000
2.Gorica000