NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
„Lastavica“ u Gradskom vrtu

Mali gosti na našem stadionu

„Lastavica“ u Gradskom vrtu

09.05.2019.

Djeca od četiri do šest godina došla su u posjet Nogometnom klubu Osijek i dobro se zabavila.

Polaznici Dječjeg vrtića „Lastavica“ iz Zagrebačke ulice u Osijeku bili su u obilasku Nogometnog kluba Osijek i stadiona Gradski vrt. Njih dvadesetak u pratnji odgojiteljice Monike Đuranović i pedagoga Benjamina Lamze sudjelovalo je i na pokaznom treningu u organizaciji trenera iz naše Škole nogometa. Društvo su im pravili Tomislav Šorša, Domagoj Pušić, Josip Špoljarić, Dmytro Lopa i Muzafer Ejupi koji su se fotografirali s našim malim gostima i odgovarali na njihova pitanja.

I roditelji su bili zadovoljni

Mališani u dobi od četiri do šest godina su vidjeli i kako izgledaju klupske svlačionice, a izašli su i na glavni teren. U svoj vrtić vratili su se zadovoljni, s poklonima svojih domaćina koji su razveselili i njihove roditelje, među kojima je dosta sadašnjih i bivših sportaša. Svi su na kraju bili sretni jer su se ugodno osjećali na stadionu, a inače u DV „Lastavica“, kako smo čuli, imaju nekoliko sportskih programa te razvijenu suradnju s više sportskih organizacija i institucija među kojima je i NK Osijek.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti