Osvoji dres NK Osijek!

Nagradna igra za članove Bijelo-plavog kluba

Osvoji dres NK Osijek!

09.05.2019.

U razdoblju od 10. do 24. svibnja trebate kupiti eVoucher barem jednoga od naših Cashback partnera.

Svi sadašnji članovi Bijelo-plavog kluba i oni koji će to tek postati imaju lijepu mogućnost osvojiti originalni dres NK Osijek. Svi zainteresirani u razdoblju od 10. do 24. svibnja ove godine trebaju kupiti eVoucher barem jednoga od Cashback partnera. To vam automatski omogućuje sudjelovanje u nagradnoj igri “Kupi eVoucher i osvoji NK Osijek dres”.

Majica za utješnu nagradu

Spomenuti eVoucher možete odmah iskoristiti ili ga nekome pokloniti tako da  ga putem Vibera ili WhatsAppa pošaljete u PDF formatu. No, specifičnost eVouchera je u tome da ga ne morate odmah iskoristiti nakon kupovine. Možete to učiniti i naknadno, a na svakom eVoucheru naznačen je datum do kada se može realizirati. To znači da svoje kupovine možete obavljati kao i do sada, samo što sada imate mogućnost korištenja novog oblika u načinu plaćanja. Pritom ostvarujete Cashback, a možete osvojiti i dres NK Osijek kao glavnu ili klupsku majicu kao utješnu nagradu.

Pravila nagradne igre pronađite ovdje.

1.Dinamo000
2.Gorica000