NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osvoji dres NK Osijek!

Nagradna igra za članove Bijelo-plavog kluba

Osvoji dres NK Osijek!

09.05.2019.

U razdoblju od 10. do 24. svibnja trebate kupiti eVoucher barem jednoga od naših Cashback partnera.

Svi sadašnji članovi Bijelo-plavog kluba i oni koji će to tek postati imaju lijepu mogućnost osvojiti originalni dres NK Osijek. Svi zainteresirani u razdoblju od 10. do 24. svibnja ove godine trebaju kupiti eVoucher barem jednoga od Cashback partnera. To vam automatski omogućuje sudjelovanje u nagradnoj igri “Kupi eVoucher i osvoji NK Osijek dres”.

Majica za utješnu nagradu

Spomenuti eVoucher možete odmah iskoristiti ili ga nekome pokloniti tako da  ga putem Vibera ili WhatsAppa pošaljete u PDF formatu. No, specifičnost eVouchera je u tome da ga ne morate odmah iskoristiti nakon kupovine. Možete to učiniti i naknadno, a na svakom eVoucheru naznačen je datum do kada se može realizirati. To znači da svoje kupovine možete obavljati kao i do sada, samo što sada imate mogućnost korištenja novog oblika u načinu plaćanja. Pritom ostvarujete Cashback, a možete osvojiti i dres NK Osijek kao glavnu ili klupsku majicu kao utješnu nagradu.

Pravila nagradne igre pronađite ovdje.

 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti