NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Uveličali obljetnicu „Ivana Štarka“

U posjetu Centru za odgoj i obrazovanje

Uveličali obljetnicu „Ivana Štarka“

14.05.2019.

Naši su nogometaši sudjelovali u sportskom danu korisnika Centra s kojima su proveli ugodno prijepodne.

Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark obilježava 56. obljetnicu svoga djelovanja. Upriličen je čitav niz različitih aktivnosti, a utorak je bio sportski dan. Stoga su u goste pozvani i nogometaši Osijeka koji su s korisnicima Centra i njihovim gostima iz Vukovara, Vinkovaca i Belog Manastira sudjelovali u zanimljivim igrama. Ugodno prijepodne u Drinskoj 12 proveli su: Marijan Antolović, Luka Kukić, Stjepan Radeljić, Josip Gačić, Hrvoje Plum i Marko Dugandžić. Dočekani su i ispraćeni pljeskom, dakako uz puno zajedničkih fotografija i selfija.

Trenutno je dvjestotinjak korisnika

Ravnateljica Centra, Edit Lemal, zahvalila je NK Osijek za nastavak kvalitetne suradnje koja se očituje u više zajedničkih projekata.

Imamo tjedan obilježavanja, a u ponedjeljak je i svečana priredba. Trenutno je kod nas dvjestotinjak korisnika, među njima 140 učenika do 21 godine koji su na školovanju, odgoju i obrazovanju te rehabilitaciji. Uz njih je i više od 50 starijih osoba s intelektualnim poteškoćama o kojima skrbimo u okviru poludnevnog boravka. Osim ove matične ustanove imamo i jednu lokaciju u Briješću, u Dugoj ulici, koju koristimo zajedno s Udrugom roditelja djece s teškim invaliditetom „Novi dan“. Tamo provodimo skrb za odrasle osobe. Našem nogometnom klubu od srca zahvaljujemo i želimo još puno sportskih uspjeha.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti