NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Gosti iz NAŠK-a i „Ivana Štarka“

U odjavi utakmice s Rijekom

Gosti iz NAŠK-a i „Ivana Štarka“

16.05.2019.

Klub iz Našica ove godine slavi svoju 100. obljetnicu, a djeca iz Centra uspješno igraju Special Power League.

Na utakmici s Rijekom nastavili smo praksu gostoprimstva mladim nogometašima iz drugih klubova. Ovaj puta ugostili smo djevojčice i dječake iz NK NAŠK, osnovanog daleke 1919., što znači da obilježavaju 100. godišnjicu svoga postojanja. Osim seniorske momčadi, Našičani imaju i osam mlađih kategorija koje se također natječu. Pritom treba istaknuti da od ove natjecateljske godine u klubu djeluju i dvije ženske selekcije te je želja svih u klubu da one opstanu dugoročno. To i ne čudi jer je na našičkom području stasalo mnogo kvalitetnih igračica, pa čak i hrvatskih reprezentativki, od kojih je većina došla u redove ŽNK Osijek.

Uskoro će izdati i fotomonografiju

Seniori trenutno nastupaju u Međužupanijskoj ligi Slavonije i Baranje s ciljem povratka u Treću HNL u kojoj su se duže vrijeme natjecali. Inače, dva puta u klupskoj povijesti NAŠK je bio sudionik i Druge hrvatske nogometne lige što mu je i najveći doseg. U jubilarnoj godišnjici postojanja klub će izdati prigodnu fotomonografiju. U konačnici, neki od igrača koji su karijeru započeli u Našicama, imali su priliku zaigrati i za NK Osijek, a ne dvojimo da će i u budućnosti biti tako. Ivica Kulešević je malim Našičanima poklonio lopte u ime našeg prvoligaša, a nadamo se da će mnogi među njima i ubuduće dolaziti na utakmice Bijelo-plavih.

Pljesak za goste iz „Ivana Štarka“

Gosti su nam na derbiju bili i korisnici Centra za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“ koji ove godine igraju u premijernoj Special Power League. Centar im upravo ovih dana obilježava još jednu obljetnicu uspješnog djelovanja, a članovi njihove nogometne momčadi dobili su pljesak gledatelja te nogometaša Osijeka i Rijeke. Svi smo im poželjeli puno uspjeha u njihovim budućim nastupima.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti