Nogometaši Podvinja su doputovali s dva autobusa u Osijek kako bi pružili potporu našoj momčadi.

Za glasno navijanje i potporu Bijelo-plavima sa zapadne tribine u ogledu s Rijekom zaslužni su bili naši navijači iz – Podvinja. Riječ je o mjestu iz Brodsko-posavske županije koje, dakako, ima svoj istoimeni nogometni klub. Podvinjci upravo ove godine obilježavaju 90. obljetnicu kontinuiranog djelovanja, a imaju i svoju Školu nogometa koja trenutno broji oko 150 članova u kategorijama: limačići, limači, mlađi pioniri, stariji pioniri i juniori.

Nisu štedjeli grla i glasnice

Nama je posebno zanimljivo što među njima imamo navijače i simpatizere NK Osijek koji su iskazali veliku želju da organizirano dođu u Gradski vrt na derbi s Riječanima. Stigli su na stadion s dva autobusa i za vrijeme utakmice nisu štedjeli grla i glasnice. Svi smo ih dobro čuli, stoga im hvala na podršci i unaprijed se veselimo nekom novom druženju.

Foto: NK Podvinje