„Osvanuo“ niz novih grafita

Kreativni članovi „Kohorte“

„Osvanuo“ niz novih grafita

29.07.2019.

Riječ je o lokacijama na raznim dijelovima grada, praktički u svim četvrtima, a akcija se nastavlja i u kolovozu.

Kreativna ekipa iz navijačke udruge „Kohorta“ vrlo je vrijedna ovoga ljeta. Najbolje se to očituje kroz brojne nove grafite koje su izradili na osječkim ulicama, a ima ih dvadesetak i to u raznim dijelovima grada. Može se reći da nijedna gradska četvrt nije zaobiđena, što su mogli primjetiti i naši sugrađani, budući da su oslikani zidovi zaista poprimili ljepši izgled u odnosu na prethodno stanje.

Ljudi ih zovu da urede i njihov prostor

Grafiti su „osvanuli“ na Mostu Franje Tuđmana, u Blok centru, u Bosutskom naselju, u Retfali, Donjem gradu… i svaki je na svoj način dojmljiv i poseban.

Dečki su vrijedno radili tijekom lipnja i srpnja, a planiramo i dalje nastaviti s takvim uređenjem grada jer nam stižu vrlo pozitivni komentari sa svih strana. Najaktivniji su i ovaj puta bili ljudi iz same Udruge, a zadovoljstvo nam je u tomu što nas sugrađani zovu i žele da uredimo neki prostor i u njihovom okruženju, rekao nam je Žolt Vačora koji je u „Kohorti“ već dugi niz godina i posebno je aktivan u toj navijačkoj sub-kulturi.

5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26