Akcija će se održati u utorak, 13. kolovoza, od 17 do 20 sati u prostorijama Gradskog društva Crvenog križa Osijek.

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu osječkog KBC-a organizira još jednu akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija će se odvijati u utorak, 13. kolovoza, u prostorijama GDCK Osijek na adresi Šetalište Petra Preradovića 6 u vremenu od 17 do 20 sati. Krv može darivati svaki čovjek, dobrog općeg zdravstvenog stanja, u dobi od 18 do 65 godina, tjelesne težine iznad 55kg proporcionalno visini.

Potporu organizatoru ponovno pruža i Nogometni klub Osijek koji poziva sve svoje članove, navijače i simpatizere da i ovaj puta darivaju krv i tako pomognu svima kojima je to potrebno. Svakom darivatelju poklanjamo ulaznicu za utakmicu 6. kola HT Prve lige, Osijek - Hajduk. Ovim humanim činom darivatelji daju doprinos u spašavanju života naših sugrađana i ostalih pacijenata u Kliničko-bolničkom centru Osijek.

Za dodatna pitanja kontaktirajte tomislavtomas@crvenikrizosijek.hr.