Davor Šuker je istaknuo kako će NK Osijek ubuduće imati vrlo moderan stadion i vrhunske uvjete za rad Škole nogometa.

Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza i najbolji osječki nogometaš svih vremena Davor Šuker nazočio je utakmici između Osijeka i Istre 1961 u Gradskom vrtu. Prethodno je, u pratnji svojih domaćina, posjetio gradilište na Pampasu gdje su u tijeku radovi na izgradnji novog stadiona i kampa naše Škole nogometa. Šuker je istaknuo kako se veseli spoznaji da će Osijek i Hrvatska dobiti vrlo moderan stadion te da će djeca koja treniraju u klubu u bliskoj budućnosti imati vrhunske uvjete za trening i svoj nogometni razvoj.

Sve se i nadalje odvija prema planu

Obznanio je i odluku Izvršnog odbora HNS-a da se za Školu nogometa Bijelo-plavih u ovom projektu izdvoji milijun eura! Direktor Bijelo-plavih Igor Galić zahvalio je krovnoj nogometnoj organizaciji na značajnoj potpori, dok je za izgradnju stadiona rekao da se radovi i nadalje odvijaju po planu, a kako su „izašli iz zemlje“ sada su već vidljivi i obrisi budućega zdanja. Dodao je da će operativa biti u punom pogonu sve dok za to postoje vremenski uvjeti. Izjave pogledajte i poslušajte ovdje: