Mladim je Josipovčanima poklone uručio dugogodišnji trener i skaut u Školi nogometa NK Osijek Ivo Vranješ.

Na utakmici s Lokomotivom gosti su nam bili dječaci i treneri iz Škole nogometa NK Radnik Josipovac. Riječ je o klubu koji je osnovan 1954. godine i od tada se kontinuirano natječe u ligama pod okriljem NS Osijek. Nekada je nastupao i u Prvoj županijskoj ligi, a značajnu pozornost pridaje radu s mladima. Trenutno u Radniku djeluje pet selekcija, a riječ je o početnicima, pionirima, kadetima, seniorima i veteranima.

Naglasak na mlađim kategorijama

Iz josipovačkog nogometnog kolektiva potekla je i nekolicina nogometaša koji su kasnije igrali i u NK Osijek, drugim klubovima u Hrvatskoj, pa i izvan granica Lijepe naše. Sada je ponovno naglasak na što kvalitetnijem radu s najmlađim kategorijama, kao i na dovršetku izgradnje budućeg sportskog centra Josipovac. Mladim je Josipovčanima i njihovom vodstvu poklone uoči nedjeljnog susreta uručio njihov sumještanin Ivo Vranješ, inače dugogodišnji trener i skaut u Školi nogometa NK Osijek.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL