Naša je veteranska momčad bila najbolja u konkurenciji s mađarskim klubovima.  

Veterani NK Osijek osvojili su prvo mjesto na malonogometnom turniru održanom u prijateljskom mađarskom gradu Pečuhu. U konkurenciji još pet ekipa, Bijelo-plavi su bili najuspješniji svladavši u finalu momčad Videotona boljim izvođenjem šesteraca 6:5. Prethodno je rezultat bio neriješen 3:3, a strijelci za Osječane bili su Bogdan, Robert Grnja i Vuka. Prije toga je Osijek bio bolji od Ujpesta s 5:4 (Vuka i Bogdan po 2 i Ronald Grnja), a potom i od Honveda rezultatom 6:4 (Vuka i Robert Grnja po 2, Bogdan i Vidović).

Finale pred 1.000 gledatelja

Finalni dvoboj pratilo je oko tisuću gledatelja u gradskoj sportskoj dvorani koji su pljeskom pozdravili pobjednike. Strijelci u odlučujućim „penalima“ bili su Vuka, Robert Grnja i Žitnjak. Za Osijek su tijekom turnira nastupili: Miroslav Žitnjak, Ronald, Robert i Ivica Grnja, Dražen Vidović, Danijel Bogdan, Zvjezdan Vibovec, Marijan Vuka, Dario Skender, Goran Popović, Josip Kovačević i Tomislav Priegl.